Мирослава Минчева и Самуил Донков останаха седми във финала на микс пистолет за Световната купа в Мюнхен

В същата дисциплина другият български тандем Антоанета Костадинова и Кирил Киров заеха 13-та позиция в крайното класиране с 573 точки.

самуил донков класира десети метра пистолет световното първенство баку
20:04, 06.06.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Мирослава Минчева и Самуил Донков завършиха на 7-мо място в микса на пистолет в последния ден на Световната купа по спортна стрелба в Мюнхен, Германия.

Двамата направиха общо 577 точки, като само 2 точки ги лишиха да стрелят за медал. В същата дисциплина другият български тандем Антоанета Костадинова и Кирил Киров заеха 13-та позиция в крайното класиране с 573 точки.

Златото спечели турският дует, който във финала се наложи над китайците със 17:13.

На малокалибрена пушка от три положения Антон Ризов завърши с 587 точки и 31-во място.

Александра Начева и Габриела Петрова откриват българското участие на ЕП по лека атлетика в Рим
17 баскетболисти ще защитават цветовете на Хърватия на олимпийската квалификация в Гърция