Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Самуил Донков

Минчева и Донков останаха извън финалите на пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Рио
09:28, 14.04.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Триото на България на 10 м пистолет при мъжете остана на точка от финала на eвропейското първенство по спортна стрелба
20:50, 02.03.2024
Чете се за: 00:52 мин.
България остана без финалисти в миска на пистолет на европейското първенство по спортна стрелба в Унгария
20:34, 01.03.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Мирослава Минчева и Самуил Донков със сребро в микса на 10 м. пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Гранада
15:37, 17.02.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Самуил Донков спечели сребро на Световната купа по спортна стрелба в Кайро
14:57, 26.01.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Самуил Донков се класира десети на 50 метра пистолет на световното първенство в Баку
17:42, 25.08.2023
Чете се за: 01:00 мин.
Президентът на Международната федерация по спортна стрелба поздрави Весела Лечева за бронза на Кирил Киров
15:46, 17.08.2023
Самуил Донков е 19-и, Антоанета Костадинова зае 20-о място на Световната купа в Баку
15:46, 10.05.2023
Мирослава Минчева и Самуил Донков се класираха за финал на турнир по спортна стрелба в Мюнхен
19:40, 26.01.2023
Чете се за: 02:07 мин.