Минчева и Донков останаха извън финалите на пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Рио

В понеделник (15 април) предстоят нови изяви за Антон Ризов и Мирослава Минчева

мирослава минчева самуил донков класираха финал турнир спортна стрелба мюнхен
Снимка: Български стрелкови съюз
09:28, 14.04.2024
Чете се за: 00:37 мин.

Мирослава Минчева и Самуил Донков не успяха да се класират за финалите в индивидуалното състезание на пистолет 10 метра при жените и мъжете на Световната купа по спортна стрелба в Рио де Жанейро.

Мирослава Минчева записа 571 точки в квалификациите и завърши на 22-о място в крайното класиране.

Самуил Донков остана 38-и в пресявките с 573 точки.

В понеделник (15 април) ще стрелят Антон Ризов на 10 метра пушка и Мирослава Минчева на 25 метра пистолет.

Състезанието в Рио е и олимпийска квалификация за Игрите в Париж.

Eвропейските лидери осъдиха атаката на Иран срещу Израел
ПП: Смятаме атаката за безотговорна и опасна за мира и сигурността в целия регион