Фенове на футболен клуб „Ботев“ са отведени в полицията заради нанесен побой на мъж и жена в Пловдив. Сигнал за инцидента е подаден по обяд на телефон 112.
По данни на МВР група мъже са извели насила от лек автомобил жената, която го е управлявала и нейният спътник и са им нанесли побой. След това са увредили и леката кола. На потърпевшите е оказана медицинска помощ.
Изяснява се и информацията дали на жената е открадната и дамската чанта. В полицията са отведени и няколко от предполагаемите извършители. 100-ина привърженици на клуба, които са се събрали в заведение преди дербито
Ботев Пловдив и Локомотив Пловдив са били снимани от пострадалите, което е предизвикало реакция на феновете. Активните действия по случая продължават.
Цените на храните и еврото – колко струват зеленчуците на борсата в Първенец?
"Дейли Мейл": Българка, източила 54 млн. паунда, е на свобода и отново получава помощи
РЗИ – Варна предлага обявяване на грипна епидемия и онлайн обучение от 14 януари
Бойко Борисов: Имаме основание да направим заявка, че искаме да продължим да управляваме