Никола Попов ще ръководи полуфинала от турнира за Купата на България между Левски и Локомотив (Пловдив), съобщи Съдийската комисия към БФС.
Негови помощници ще бъдат Иво Колев и Никифор Велков, а четвърти съдия - Георги Николов.
Мачът е днес от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов", а Локомотив победи с 2:0 в първия двубой на "Лаута".
Попов ръководи мача на пловдивчани и на четвъртфиналите, когато носителите на трофея надвиха с 2:0 ЦСКА 1948.
За последно той свири мач на Левски при победата с 2:0 срещу Витоша (Бистрица) на 8 декември.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина