На 10 октомври (събота) от 18 часа в зала "Христо Ботев" в София ще се проведе финалът за Суперкупата на България по волейбол при мъжете между Нефтохимик 2010 (Бургас) и Хебър (Пазарджик).
Очаквайте повече информация за присъствието на публика в залата и каква ще бъде организацията за мача.
"С изключително атрактивната среща между Нефтохимик и Хебър ще отбележим и своеобразното завръщане на волейбола след наложителното прекъсване заради пандемията. Убеден съм, че ни очакват страхотни емоции. Радостна новина е полученият сигнал, че и за състезанията на закрито ще бъде допускана публика след 1 октомври. След срещата на ръководители на федерациите на спортове на закрито с министъра на спорта Красен Кралев и внасянето на необходимите документи в Министерството на здравеопазването сме в очакване на официалното разрешение, което би дало възможност и на фенове да се насладят на волейболното шоу на живо, което да превърне финала в истински празник. Радостен съм да обявя, че сме в напреднали разговори с партньори, чието участие да направи двубоя за Суперкупата още по-атрактивно събитие - и за публиката, и за двата отбора", заяви председателят на Национална волейболна лига Атанас Гаров.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк