Нидерландките извоюваха златото от ЕП по плажен хандбал за юноши и девойки във Варна

Във финалния мач "лалетата" надделяха над Франция с 2:0 части.

нидерландките извоюваха златото плажен хандбал юноши девойки варна
18:49, 07.07.2024
Чете се за: 00:32 мин.

Нидерландия спечели европейското първенство по плажен хандбал за девойки до 16 години, което се провежда във Варна.

Във финалния мач нидерландките надделяха над Франция с 2:0 части (28:20, 19:14) и спечелиха златните медали.

Бронзовите медали завоюва отборът на Хърватия, който победи в малкия финал над Унгария с 2:0 части (19:16, 20:16).

Българският национален отбор завърши на осмото място в крайното класиране на първенството.

Люис Хамилтън прекъсна сушата от два сезона без победа във Формула 1 на домашната писта "Силвърстоун"
Горещо лято за жилищното кредитиране, ще прегрее ли пазарът?