Австралийският тенисист Ник Кирьос ще пропусне втория за годината турнир от Големия шлем Ролан Гарос, обявиха от организаторите на надпреварата.
Турнирът в Париж ще започне на 28 май (неделя), а причина за оттеглянето на Кирьос е контузия в коляното.
По този начин австралиецът ще пропусне Ролан Гарос, като за последно той игра на кортовете във френската столица през 2017 година.
При предишните си пет участия в Париж пък Ник Кирьос е достигал максимум до третия кръг през 2015 и 2016 година.
В първия случай австралиецът губи от Анди Мъри, а година по-късно той е спрян от Ришар Гаске.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Георги Георгиев и Рая Маркова станаха двойни шампиони на Държавното лично по тенис на закрито до 16 г. в Добрич
Микаел Иванов и Ния Синчанова триумфираха с титлите на сингъл на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас
"Нова година - нова валута": Опитът на Португалия и Австрия по пътя към еврото
Откриха над 400 кг тютюн за наргиле без бандерол в складове под наем (СНИМКИ)
Българин почина в САЩ: Мъжът е бил в център за задържане на имигранти в Мичиган