Треньорът на Септември заяви, че ЦСКА не го е изненадал с нищо и гледа напред към следващия мач със Славия.
Треньорът на Септември Николай Митов не бе доволен от загубата от ЦСКА в последните секунди, но не я прие драматично.
"За да вземеш нещо, трябва да вкараш гол. Във фаза защита бяхме добре, но много лесно губехме топката в атака. Аджамийски гол ни вкараха. Бяхме уморени, те държаха повече топката. Няма значение, ЦСКА има класни футболисти", каза специалистът.
"Няма как да съм доволен от загуба. Естествено, че ще издържим. Възстановяваме се и гледаме мача със Славия. Следващия мач винаги е най-важен. ЦСКА не ни изненада с нищо, нямаха пет-шест положения", каза още той.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Деян Русанов и Иван Стойнев са кандидатите на България за съдии в Общия съд на ЕС