Ще вземам мерки, каза още наставникът на Септември.
Септември не успя да запише още един успех на своята сметка в Първа лига. На свой терен столичани загубиха от Арда с 0:4. Наставникът Николай Митов бе разочарован от представянето на неговите играчи, като заяви, че ще бъдат взети мерки.
"Първите два гола бяха решаващи. Много елементарни грешки при първите два гола. След това се опитахме да заиграем по-добре, стигнахме до гол, но съдията го отмени. Третият гол ни уби. Имахме ситуации, ударихме три греди, но има и такива мачове, в които нищо не върви. Трябва да си вземем поуките.“
„Трябва да сме по-отговорни. В днешния мач имаше много безотговорност и ще вземем мерки", каза Митов.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Деян Русанов и Иван Стойнев са кандидатите на България за съдии в Общия съд на ЕС