Старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов говори на пресконференция преди домакинството на Черно море утре от 17:30 ч.
„Очаквам отборът да се вдигне психически след последния мач и да покаже добро лице. Определено времето ни беше два дни по-малко за нас, опитахме се да коригираме някои неща и се надяваме да се получат", коментира наставникът на среща с медиите.
Неговият тим допусна загуба от ЦСКА София с 0:2 в последната си среща от Първа лига.
"За мен Илиан Илиев е един от най-добрите треньори в България. Отборът му винаги е дисциплиниран, очаквам интересен мач, но въпреки това се надяваме да бъдем по-добрият отбор и да победим", заяви още Николай Панайотов.
„Един треньор винаги трябва да търси изненада. Всичко обаче зависи от съперника. Дали съставът ще е същия, или не, дали някой е играл под нивото си - предният мач вече е минал. Не мога да издавам състав, но ние ще преценим как да се противопоставим и с какъв състав ще излезем. Георги Русев е готов на 100%. Имаме лек проблем с Антонио Вутов, ще решим днес до края на деня дали ще може да го използваме", обясни той.
"В предния мач отборът отстъпваше в единоборства, съперникът беше по-агресивен. Въпреки малкото създадени положения имахме ситуации. Надяваме се в този мач да успеем да сме по-ефективни в тези ситуации", каза още треньорът на ЦСКА 1948.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok