Двубоят от първия квалификационен кръг на Шампионската лига между Лудогорец (Разград) и беларуския Шахтьор (Солигорск) ще бъде ръководен от норвежка съдийска бригада.
Българският шампион започва 11-ото си поредно участие за влизане в групите на най-престижния европейски клубен турнир на 7 юли от 20.00 ч., когато приема беларуския първенец на стадион "Хювефарм Арена" в Разград.

Снимка: ПФК Лудогорец
УЕФА определи главен съдия на срещата в сряда да бъде норвежецът Рохит Саги, а негови помощници ще са сънародниците му Гейр Оскар Исаксен и Мортен Йонсен. Четвърти съдия ще е Мариус Хансен Грота.
Реваншът е седмица по-късно на 13 юли.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема