Каталунските регионални власти отново затвориха нощните заведения в опит да спрат увеличението на новите случаи на COVID-19. Снощи млади хора си организираха парти на открито на брега на морето.
През нощта полицията е разпръснала струпване на големи групи на централен булевард в Барселона. Иззет е алкохол. Нощният живот в региона беше възобновен за едва три седмици след 15 месеца забрана.
Властите наложиха нови ограничения заради новия ръст на случаите - основно с Делта варианта на коронавируса, който се разпространява главно сред младите хора.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?