Нулево равенство между Борусия Дортмунд и Милан на "Сигнал Идуна Парк"

23:52, 04.10.2023
Борусия Дортмунд Милан

Двубоят между Боруия Дортмунд и Милан от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига завърши при резултат 0:0.

През първото полувреме на стадион "Сигнал Идуна Парк" в Дортмунд домакините отправиха единствените два точни удара. Майк Менян отрази шут на Рами Бенсебайни.

След почивката росонерите заиграха по-опасно в преден план. Кристиан Пулишич стреля във вратата на бившия си клуб, но Грегор Кобел спаси.

Милан се намира на третото място в класирането на група "F" с актив от 2 точки, докато Борусия Дортмунд спечели първата си точка, което отрежда последната четвърта позиция на тима.

В другия мач от групата Нюкасъл победи Пари Сен Жермен с 4:1.

Резервата Феран Торес донесе минимален успех на Барселона срещу Порто
Симон Байлс със златен медал от световното първенство по спортна гимнастика, САЩ взе отборната титла