Нулево равенство между Майорка и Реал Сосиедад в първия полуфинал за Купата на Испания

Реваншът ще се състои в края на месеца

08:35, 07.02.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Майорка Реал Сосиедад

Първият полуфинален мач между Майорка и Реал Сосиедад в Купата на Испания завърши при нулево равенство.

През първото полувреме на стадиона в Палма де Майорка гостите отправиха единствения точен удар. След почивката отново възпитаниците на Иманол Алгуасил бяха по-активни в преден план, но нови два точни изстрела не ги доближиха до успеха. Домакините завършиха двубоя без точен шут.

Реванша в Купата на Краля ще се състои на 27 февруари от 22:30 часа на стадион "Реале Арена" в Сан Себастиан.

Теменужка Петкова: Мария Габриел трябва да бъде премиер и министър на външните работи след ротацията
Пламен Абровски: Едно казваме пред обществото, друго казваме в Брюксел