Тази нощ в София са извършени обработки със смеси срещу заледяване на улици и булеварди. В готовност на терен са били 162 снегопочистващи машини.
Обработки са извършени в районите Средец, Витоша, Връбница, Кремиковци, Панчарево, Банкя на трасетата на градския транспорт, основни улици, както и стръмни участъци и мостове.
Разпръскване на смеси срещу заледяване е направено и на Южната дъга на Софийския околовръстен път.
В природен парк "Витоша" са опесъчени двата планински пътя: Квартал "Бояна" – "Златните мостове" и квартал "Драгалевци" - хижа "Алеко".
От АПИ призовават шофьорите да излизат на път с оборудвани за движение при зимни условия автомобили и да карат със съобразена скорост.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ "Тракия" и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си