Обрат класира ЦСКА на финала във волейболния елит при жените

ЦСКА жени волейбол
Снимка: ВК ЦСКА
20:21, 21.03.2022
Чете се за: 01:02 мин.

ЦСКА победи Казанлък с 3:1 гейма (26:28, 25:21, 25:18, 25:19) в полуфинален мач във волейболния елит. С общ резултат от 2:1 победи столичани се класират за финала.

Първият гейм в зала "Васил Симов" бе най-оспорван, като гостите от Казанлък успяха да спечелят с 28:26. Във втората част равенството се запази до резултат 18:18, но домакините успяха да изравнят в геймовете.

Последва още по-категорична игра на "червените" в третия гейм. След резултат 6:6 последва водачество за волейболистките на Юлия Иванова и Антонина Зетова до края на частта. В заключителния трети гейм домакините отново се наложиха и след резултат 9:9 реализираха 6 поредни точки, за да изградят комфортен аванс, който да подпечата успеха им.

На финал "армейците" ще се изправят срещу шампиона Марица Пловдив.

Премиерът Петков: Руски дипломати координират хибридни атаки в България