В Народното събрание е внесен документа за изтеглянето на трите бюджета
В Народното събрание е внесен документа за изтеглянето на държавния бюджет, този на Държавното обществено осигуряване и на НЗОК.
Документът е подписан от представители на ГЕРБ-СДС, "БСП - Обединена левица" и от ИТН, но не и от подкрепящата правителство партия "ДПС - Ново начало".
Вижте целия документ ТУК.
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив