Полицията в София разкри грабеж на съдия от Административния съд. Инцидентът е станал вчера сутринта около 7.20 часа, когато жената е била нападната от мъж на спирка на градския транспорт.
Той успял да издърпа дамската ѝ чанта, в която имало пари, документи и мобилен телефон.
Малко по-късно полицаите са установили, че телефонът е заложен в заложна къща в столицата. За няколко часа те са стигнали до нападателя, който е арестуван.
По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)