Лил заема 5-ата позиция в подреждането
Последният мач от 32-ия кръг на Лига 1 между Лил и Олимпик Марсилия завърши при равенство 1:1.
Гостите отправиха и двата точни изстрела през първото полувреме на стадион "Пиер-Мороа", но до гол не се стигна. Лукаш Шовали отрази удар на Майкъл Мурийо.
След почивката попадение на Джонатан Дейвид бе отменено поради засада.
Възпитаниците на Роберто Де Зерби откриха резултата в 57-ата минута. Амин Гуири засече от движение подаване в наказателното поле на Адриен Рабио.
Домакините стигнаха до изравнителен гол в 74-ата минута. Джонатан Дейвид пресече подаване на Херонимо Рули и Матиас Фернандес-Пардо побърза да изравни с едно докосване.
Олимпик Марсилия се изкачи до второто място в класирането с актив от 59 точки. Лил заема 5-ата позиция в подреждането с 57 пункта.
Стефан Грозданов на 80: Най-хубавите ми спомени са от европейските мачове с Локомотив София
Радостин Кишишев: Левски има реален шанс за титлата, но битката с Лудогорец ще е до края
Клаудио Шефер: Клубовете трябва да се съобразяват с футболния съюз, ако искат силен национален отбор
Радостин Кишишев, Стефан Грозданов и Весела Лечева в предаването "Арена спорт"
Няма военна заплаха за България, поради което не е необходимо да се предприемат допълнителни мерки извън обичайно, каза Йордан Божилов
Американският президент с призив да бъде гарантирана сигурността на корабоплаването в Ормузкия проток
Заради войната в Близкия изток: Отлагане на резервации и по-скъпи нощувки по родното Черноморие