Осасуна се наложи над Валенсия в добавеното време на мача

осасуна победи валенсия добавеното време мача
23:01, 27.08.2023
Чете се за: 01:42 мин.

Отборът на Осасуна спечели ценна победа при гостуването си на Валенсия с 2:1 в третия кръг на испанската Ла Лига.

Осасуна откри резултата в 24-ата минута чрез дузпа, реализирана от Аймар Орос. Домакините опитаха много неща, за да се върнат в мача и успяха да изравнят в 80-ата минута чрез Уго Дуро.

Това обаче не беше последният акцент в мача, защото дълбоко в добавеното време Начо Видел донесе трите точки на гостите след асистенция на Анте Будимир.

Успехът на Осасуна е забележителен, тъй като тимът бе спечелил само един от последните си 16 мача срещу "прилепите".

Това бе първа загуба за сезона за Валенсия и втора победа за Осасуна, като и двата тима са с по 6 точки.

Барселона спечели ценни три точки при гостуването на Виляреал след зрелищен мач от третия кръг на Ла Лига, завършил 4:3 за каталунците. Срещата премина през редица обрати, но в крайна сметка по-класният състав на Барселона измъкна успеха след победен гол на Роберт Левандовски.

Лудогорец с разгромна победа над Берое
Президентът Радев отговори на Кирил Петков: Не аз, а той е в коалиция с Борисов и Пеевски