Осем полицаи са пострадали по време на протеста, организиран от партия "Възраждане" в центъра на София. Информацията е от източници на БНТ. Според тях много от пострадалите служители на реда са с натъртени ребра.
По-рано днес МВР съобщи за четирима пострадали полицаи по време на предотвратяването на опита за нахлуване на протестиращи в Народното събрание.
МВР: Четирима полицаи са пострадали при опита на протестиращите да влязат в НС

„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите