От днес до края на месеца родилното отделение в Пернишката болница затваря врати. Причината – недостиг на персонал в отделенията по "Акушерство и гинекология" и "Неонатология" в болничното заведение. Така болницата в Перник няма да може да осигурява 24-часово медицинско обслужване в двете отделения.
От РЗИ – Перник съобщиха, че всички пациентки, потърсили родилна помощ ще бъдат транспортирани от екипи на спешна помощ в Първа специализирана акушеро-гинекологична болница за активно лечение "Света София" в столицата.
Бъдещето на детската болница: И Здравното министерство ще проверява проектирането на педиатрията
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си