От „Възраждане“ ще подкрепят втория вот на недоверие срещу кабинета „Денков“, но смятат, че трябва да бъде внесен след края на кампанията.
"Да, ще го подкрепим, но като разговарях с Корнелия Нинова ѝ казах, че за нас този вот трябва да бъде внесен след края на кампанията, защото към настоящия момент това ще натовари кампания с прекалено много допълнителни събития, които нямат пряка връзка с не"я, каза в отговор на журналистически въпрос лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите