Екип от полицейски служители на МВР - Кюстендил откри избягало непълнолетно дете от социалния дом в Дупница в обедните часове днес.
Детето е намерено в близост до околовръстния път на Кюстендил във видимо добро здравословно състояние. Момичето е обявено за издирване от 24 часа, веднага след като от социалния дом са установили неговата липса.
Детето е прегледано от лекари и е върнато обратно в дома в Дупница.
Не е установена причината, заради която непълнолетното момиче е избягало.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра