Първият отбор на Левски победи юношите до 19 г. в контрола (видео)

18:19, 25.07.2020
Чете се за: 00:53 мин.
Български футбол
първия отбор левски победи юношите контрола видео

Левски победи с 4:0 юношеската формация на клуба до 19 години в учебна игра. Два гола отбеляза Найджъл Робърта, а по едно попадение добавиха Марин Петков и Ивайло Найденов.

В 16-та минута Йоанис Каргас подаде към Найденов, той проби отдясно, стигна до аутлинията и подаде към Здравко Димитров. Той шутира силно, Иван Андонов изби, топката срещна напречната греда, след което попадна в Марин Петков, който с воле я вкара във вратата.

В 34-тата минута Каргас намери вдясно Здравко Димитров, той центрира в наказателното поле, където Робърта стреля с глава и изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Андонов за 2:0

В 69-та минута Марин Петков подаде на Найджъл Робърта в наказателното поле и той отбеляза отблизо за 3:0.

В 75-ата минута Патрик Галчев изведе вдясно Робърта, който намери в наказателното поле Ивайло Найденов и той от 10 метра направи резултата 4:0.

Левски - Левски до 19 г. 4:0

Левски: Николай Михайлов (46 - Георги Георгиев), Ивайло Найденов, Йоанис Каргас, Деян Иванов, Иван Горанов, Орлин Старокин (46 - Патрик - Габриел Галчев), Марин Петков, Илия Юруков, Мартин Петков (46 - Атанас Кабов), Здравко Димитров (46 - Насиру Мохамед), Найджъл Робърта.

Левски U19: Иван Андонов, Петър Войнов (46 - Добрин Денев), Мартин Оков (46 - Илиян Йовчев), Константин Айдарски (26 - Симоне Игнатов), Костадин Илиев (46 - Виктор Георгиев), Слав Петков, Даниел Начев, Тодор Найдин (46 - Стелиан Георгиев), Димитър Иванов (60 - Владимир Сиромахов), Николай Калинов, Самуил Беримски (42 - Каел Димитров).

23:40, 24.07.2024
Лудогорец неутрализира Динамо Минск в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига
23:10, 24.07.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Илиан Илиев: Най-важното е, че след толкова години се връщаме в Европа
21:37, 24.07.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Валентин Илиев: Вярвам, че можем да постигнем добри резултати не само в утрешния мач, но и занапред
21:32, 24.07.2024
Чете се за: 02:37 мин.
Илиан Илиев обяви групата на Черно море за мача с Апоел Беер Шева от Лигата на конференциите
20:37, 24.07.2024
Душан Керкез: Сега идва още по-силен опонент от Марибор
20:34, 24.07.2024
Чете се за: 03:12 мин.
Диего Алонсо: Няма как да подценим отбора на Ботев
20:03, 24.07.2024
Община Пазарджик и ПФК Хебър работят по възстановяването на тревното покритие на стадион "Георги Бенковски"
17:07, 24.07.2024