Футболистът на Локомотив (Пловдив) Парвизджон Умарбаев получи повиквателна за националния отбор на Таджикистан. Той ще бъде на лагер-сбор със своите съотборници от 19 март до 31 март.
Таджикистан ще се включи в турнира “Навруз Къп 2022”, където ще вземат участие още домакините от Узбекистан, Киргизстан и Уганда. Надпреварата ще се проведе на стадион “Марказий” в град Наманган.
На 25 март Таджикистан играе с Уганда, а на 29 март ще срещне Узбекистан или Киргизстан (в спор за първото или третото място в турнира).
БФС подписа два стратегически меморандума в подкрепа на развитието на децата чрез футбола
Димитър Илиев се сбогува с футбола: Локомотив не беше просто отбор, а мой дом
Няколко часа след като го пусна от ареста, полицията пак задържа водача на водния атракцион в Ахелой
Обвиненият за катастрофата на АМ "Тракия", при която загинаха мъж и две деца, обжалва задържането си