Ще има ли реорганизация на пункта, през който преминава огромният трафик от български туристи към Гърция?
Ще има ли реорганизация на пункта, през който преминава огромният трафик от български туристи към Гърция?
Бодро и с ентусиазъм, но отново в опашка - така шофьорите на граничен пункт "Кулата" посрещнаха новината за влизането ни в Шенген и по суша.
Само след 20 дни бариерите на граничния пункт ще бъдат вдигнати и ще пътуваме свободно към Гърция.
Надеждите са най-после да се сложи край на кошмарните километрични колони с туристи през лятото и на ежедневните опашки с тирове.
Вижте още в прякото включване на Антония Сукалинска.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си