Ще има ли реорганизация на пункта, през който преминава огромният трафик от български туристи към Гърция?
Ще има ли реорганизация на пункта, през който преминава огромният трафик от български туристи към Гърция?
Бодро и с ентусиазъм, но отново в опашка - така шофьорите на граничен пункт "Кулата" посрещнаха новината за влизането ни в Шенген и по суша.
Само след 20 дни бариерите на граничния пункт ще бъдат вдигнати и ще пътуваме свободно към Гърция.
Надеждите са най-после да се сложи край на кошмарните километрични колони с туристи през лятото и на ежедневните опашки с тирове.
Вижте още в прякото включване на Антония Сукалинска.
КЗК разреши предварително изпълнение на договорите за чистота в шест столични района
Три трафопоста на територията на местността Баба Алино констатира проверка на РДНСК
Делото за смъртта на 14-годишния Филип, прегазен на ул. "Гурко", започва отначало
МБАЛ "Св. Анна" във Варна все още не е получила целевата субсидия от 400 000 евро
След 1944 антибългарската пропаганда в РСМ няма почивен ден, каза съпредседателят на Историческата комисия проф. Ангел Димитров
Велислава Петрова: България представи позицията си за подпалените автомобили в Скопие
Разбиха престъпна група за трафик на мигранти - тарифата била до 10 000 евро на човек