ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Петър Хубчев се е съгласил да разсрочи задълженията на Левски

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:45 мин.
Спорт
фенове левски отворено писмо петър хубчев
Слушай новината

Бившият треньор на Левски Петър Хубчев е дал съгласието си да разсрочи част от задълженията, които клубът има към него. Това съобщи представителят на генералния спонсор на „сините“ от компания за спортни залози – Лъчезар Петров.

Той уточни, че към момента няма нищо притеснително около дължимите суми към треньора, който наскоро пое Берое.

„Има задължение към Петър Хубчев, което вече се обслужва. Имахме разговори с неговия представите мениджъра Георги Градев, като се разбрахме да удължат срока на следващите вноски. Апкарян (един от помощниците на Петър Хубчев – бел.ред.) отказа“, сподели Петров.

Според Лъчезар Петров шансовете Левски да не получи лиценз са изключително малки.

„Едно от задълженията, което има клубът е към НАП и трябва да се обслужва“, каза още той, но не пожела да заяви конкретна сума на задълженията на „сините“.

Лъчезар Петров отхвърли слуховете, че има напрежение между ръковдителите на клуба и треньора Станимир Стоилов.

„Единствената причина Станимир Стоилов да не води отбора на тренировката в четвъртък е точно това, че беше на Управителния съвет, който отне малко повече време", заяви Лъчезар Петров.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?