Майли Сайръс заяви, че няма желание да тръгне на турне заради липсата на достатъчно инфраструктура, която да подкрепи творците, съобщи ДПА.
Въпреки че през май издаде новия си албум "Something Beautiful", певицата каза, че не се интересува от турнета и описа как те се отразяват на психичното ѝ здраве.
Говорейки пред предаването "Добро утро, Америка", американската изпълнителка каза, че не смята, че артистите получават достатъчно помощ, докато са на турне.
"Имам физическите сили и възможности да направя турне. Иска ми се да имах желание, но нямам", каза Сайръс, която е на 32 години. И добави, че "в действителност е трудно да запазиш трезвеност, когато си на път", което е "наистина важно за стабилността в моя живот".
Коментарите на Майли следват признанието ѝ в подкаст на Apple Music, че страда от рядко заболяване, засягащо гласните ѝ струни. Състоянието, наречено оток на Райнке, затруднява турнетата, защото причинява "максимална дрезгавост на гласа".
Изминаха повече от 10 години от последното голямо турне на Майли Сайръс за албума "Bangerz" през 2014 г. и почитателите ѝ са разочаровани, че тя няма планове за такива дълги шоу изяви, отбелязва Би Би Си.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието