Ръководството на Левски благодари на феновете за подкрепата в реванша срещу Шкупи.
"Сините" спечелиха с 1:0 срещу тима от Република Северна Македония и с общ резултат 3:0 се класираха за третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.
"Левскари, благодарим Ви за невероятната подкрепа в реванша с ФК Шкупи. Не спряхте през целия мач да сте пламенно зад отбора и дадохте сили на футболистите, за да изковем всички заедно този сладък и ценен успех. За пореден път Вие доказахте, че сте 12-ият играч на Левски и въпреки някои провокации, сътворихме поредния незабравим „син“ празник.
Чакаме Ви отново на „Герена“, за да дадете криле на този отбор и да изживеем поредните паметни европейски вечери!", заявиха от клуба на официалния си сайт.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Лудогорец не отстъпва за Петър Станич, Олимпиакос трябва да плати 10 милиона евро
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско