Пирин вкара шест гола в успеха над Септември (София)

пирин загуби опашкар втора лига
Снимка: ПФК Пирин (Благоевград)
16:55, 29.01.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Пирин Благоевград победи с 6:0 Септември София в контрола, играна на стадион “Христо Ботев”. Станислав Костов се отчете с два гола за победителите, а Преслав Йорданов, Станислав Манолев, Спас Георгиев и Иван Тасев също бяха точни.

Преслав Йорданов откри резултата, засичайки центриране на Христофор Хубчев. Именно нападателят стреля в гредата минути по-късно.

Станислав Манолев удвои аванса на домакините с диагонален изстрел. Станислав Костов направи резултата 3:0 с прехвърлящ удар.

След почивката Краси Станоев шутира в гредата, но минута по-късно съотборникът му Станислав Костов отбеляза второто си попадение в мача с далечен удар.

Спас Георгиев също записа името си сред голмайсторите с плътен изстрел, а Иван Тасев оформи крайния резултат 85-ата минута.

На 4-и февруари (петък) "орлетата" ще се изправят срещу Етър (Велико Търново) в контролна среща.

Освободеното ръководство на "Булгаргаз": Разбрахме от медиите за решението на БЕХ