Водач с близо 3 промила алкохол е предизвикал катастрофа с 4 паркирани автомобила във великотърновския квартал "Зона В". В колата, причинила инцидента, са пътували две деца.
На паркираните автомобили са нанесени значителни материални щети, а 24-годишният шофьор от Велико Търново, причинил катастрофата, е с 2,78 промила, според данните на дрегера.
Водачът е дал кръвна проба за анализ. С него са пътували непълнолетно момиче и малолетно момче от село Хотница.
Децата са прегледани в Спешна помощ, с повърхностни наранявания са и са освободени за домашно лечение. Водачът е задържан. По случая е образувано досъдебно производство.
19-годишен младеж от село Балван е хванат да шофира след употреба на наркотици тази нощ. Отказал е кръвна проба, задържан е за 24 часа. Срещу него е започнато бързо производство.
Вчера на паркинг на хипермаркет в Горна Оряховица при маневра на заден ход водач е блъснал минаващата зад автомобила му 67-годишна жена. Тя е със счупен прешлен без опасност за живота във великотърновската болница. Алкохолната проба на водача е отрицателна. Води се досъдебно производство.
Заловиха марихуана за 1 млн. евро в Бургаско, трябвало да бъде прехвърлена с подводен джет в Турция
Пътници опитаха да пренесат 64 пъти повече цигари в багажа си на летище "Васил Левски"
МВР: Продължава работата по случая с откритата мощна техника за GPS заглушаване в София
Посланикът ни в Индия пред БНТ: Няма българин в неизвестност в Непал