От Комплексния онкологичен център в Пловдив призоваха хората да не се страхуват, че могат да се заразят с COVID-19, ако отидат в болница по друг повод.
Лекарите отчитат, че прегледите са намалели, а при онкозаболяванията не бива да се чака.
От Онкоцентъра информират, че стриктно спазват всички противоепидемични мерки. Прави се редовна дезинфекция, пациентите се допускат до кабинетите един по един като се съпровождат от охраната и човек от регистратурата.
Следи се да няма струпвания и дали се спазва дистанцията. Медицинският персонал е оборудван с пълен комплект предпазни средства.
Автор: Златка Далчева

Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг