ПОАК продължава с шампионатните победи след успех над Атромитос

Кирил Десподов се появи в игра в 71-ата минута

22:40, 04.02.2024
Чете се за: 01:25 мин.
ПАОК Кирил Десподов

ПАОК победи Атромитос с 2:0 в мач от 21-ия кръг на гръцката Суперлига. Българският национал Кирил Десподов се появи в игра в 71-ата минута.

Гостите имаха добри възможности да поведат в резултата в хода на първото полувреме. Удар на Брандън Томас се отби в гредата, а попадение на Магомед Оздоев с глава бе отменено след намесата на ВАР заради засада.

Попаденията дойдоха през втората част на стадион "Перистери" в Атина. В предпоследната минута от редовното време резервата Щефан Шваб откри резултата след разбъркване в наказателното поле.

Гостите подпечатаха успеха си с гол в добавеното време. Друга резерва - Янис Константелиас се възползва от грешка в противниковата отбрана и прехвърли вратаря от над 40 метра с удар от движение.

ПАОК оглавява класирането с актив от 50 пункта. Атромитос заема 9-ото място в подреждането с 23 точки.

История за силата на духа: Разказ от първо лице за борбата с рака
Традиционният карнавал във Венеция тази година е посветен на Марко Поло (ГАЛЕРИЯ)