Пол Погба публикува снимки от почивката си в планината и вбеси тифозите на Юве

от Вяра Илиева
18:18, 28.12.2022
Чете се за: 02:15 мин.
Пол Погба

Френският полузащитник, който лекува контузия в коляното, все още не е играл нито един мач с Ювентус, но вече успя да разгневи поддръжниците на отбора, отбелязва френското издание Le Parisien.

Пол Погба не е стъпвал на футболния терен от 19 април 2022 г. при поражението на Манчестър Юнайтед с 0:4 от Ливърпул - мач, в който той игра само 10 минути. Оттогава световният шампион от 2018 г. смени клуба, завръщайки се в Ювентус Торино, за който има 178 мача между 2012 и 2016 г.

Контузията на коляното на французина бе причина и той да претърпи операция през септември и да не вземе участие в световното първенство в Катар.

Погба публикува снимки от почивката си в планината, което не се понрави на феновете на италианския клуб.

Един от тях написа: "Първо трябва да се възстановиш, какво правиш на почивка? Друг пък бе ироничен: "Да, почини си, толкова много си дал тази година!", трети написа: „Братко мой, обичам те, но ако ходиш на ски, как ще се възстановиш от контузиите си?".

Ювентус е шампион на Италия девет пъти поред между 2012 и 2020 г. Този сезон тимът от Торино записа девет победи от 15 мача и заема трета позиция на 10 точки от лидера Неапол. Първият си двубой през новата година Юве ще изиграе на 4 януари, когато при подновяването на първенството гостува на Кремонезе.