40-годишен шофьор от Несебър е бил засечен да шофира след употреба на алкохол и кокаин в Шумен.
Мъжът бил засечен от полицията около 4:00 ч. сутринта на 6 май. Той обаче не спрял на подадения полицейски сигнал, а продължил да шофира. Бил последван от полицейския екип и след метри вече бил спрян.
Тестът с дрегер отчел 2,22 промила алкохол. С друг тест пък било отчетено наличие на кокаин. Нарушителят дал кръвна проба за анализ. Задържан е за срок до 24 часа в полицейския арест в Шумен.
Автомобилът му е иззет, а срещу него е образувано досъдебно производство за нарушения на Наказателния кодекс – шофиране с алкохол и наркотици, осуетяване на полицейска проверка и напускане на мястото на произшествието.
Разследващите в Бургас са свалили близо 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
Паркиран автомобил потегли, прекоси булевард и се заби в ограда на къща в Хасково
Казусът с МБАЛ "Св. Анна": Каква ще бъде развръзката с отделението по детска хирургия?
Президентът Йотова пред ИТН: Работим с Конституция, която руши баланса между властите
Президентът пред БСП-ОЛ: Стабилно мнозинство в следващия парламент да преразгледа промените в Конституцията
Илияна Йотова пред "ДПС – Ново начало": Президентът не носи отговорност за служебния премиер, тя е на парламента