Лъчезар Котев отново е част от отбора на Арда Кърджали, потвърдиха от клуба в сряда. В началото на годината халфът беше продаден на руския Химки, с което се превърна в първия футболист на Арда, който е трансфериран зад граница.
25-годишният Котев постигна споразумение за завръщане в отбора от Кърджали след среща със спортния директор Ивайло Петков. Полузащитникът ще бъде преотстъпен в тима от Пръва лига за период от един сезон.
Котев е бивш футболист на Септември София, Витоша Бистрица и Оборище Панагюрище.
Той е четвъртото ново попълнение за Арда това лято след Иван Дичевски, Лазар Марин и Джелал Хюсеинов.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Ерлинг Холанд и Килиан Мбапе повеждат Норвегия и Франция в сблъсъка на група "I"
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души