Временно ще бъде ограничен достъпът до Портала за електронни административни услуги на МВР.
На 19 и 20 юни, събота и неделя, ще бъде извършено надграждане на портала, съобщават от пресцентъра на министерството.
Във връзка с изпълняван от МВР проект „Реализиране електронни административни услуги“ и извършването на технологични настройки, Порталът за електронни административни услуги на МВР ще бъде недостъпен в периода от 9 часа на 19 юни до 24 часа на 20 юни.
МВР поднася извинения за евентуално причинени неудобства.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души