Последен ден на херцозите на Съсекс като висшестоящи членове на британското кралско семейство. От утре Меган и Хари губят титлите си и се превръщат в обикновено семейство.
Благодарим на общността за подкрепата, за вдъхновението и за споделения ангажимент към доброто в този свят - Меган и Хари. Това е последният им пост в Инстаграм.
Освен "нейно и негово височество", двойката губи и кралския си монограм, както и фондацията "Съсекс".
Няма да ни виждате тук, но работата продължава, се казва още в посланието.
Двамата обявиха желанието си да се оттеглят от кралските си задължения в началото на тази година.
Сега двамата, заедно със сина им Арчи, ще прекарват по голяма част от времето си в САЩ и Канада.
А Меган Маркъл вече има и първи ангажимент - актрисата ще бъде глас зад кадър в документален филм на Дисни.
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море – анализ на пробите
Scorpions отбелязва 60 години от създаването си с юбилейно шоу тази вечер в София
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу