Последният в Ла Лига не позволи на Осасуна да се изкачи в топ 6 в класирането

последният лига позволи осасуна изкачи топ класирането
20:10, 22.01.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Отборите на Елче и Осасуна завършиха наравно 1:1 в среща от 18-ия кръг на испанската Ла Лига.

Памплонци откриха резултата в 20-ата минута чрез Езекиел Авила, но домакините се добраха до точка след изравнителното попадение на Хосе Кармона след почивката. Елче остава на дъното и единствен без победа от началото на сезона, при шест равенства и 12 загуби. Тимът е на 11 точки от спасителния бряг. Осасуна е седми с 28 пункта.

За тима от Памплона предстои мач със Севиля в 1/4-финалите за Купата на Краля, преди съставът да посрещне Атлетико Мадрид за първенство във важен сблъсък в битката за топ 4.

Елче гостува на Севиля в следващия си мач в Ла Лига.

Черно море Тиче се върна към победите в НБЛ, задълбочавайки кризата в Спартак Плевен
Христиан Пендиков е в средно тежко състояние, външните министри на България и РСМ остро осъдиха нападението (Обзор)