Жената, пострадала при катастрофата с автобус на градския транспорт в столичния кв. "Дианабад" е с ампутиран крак с опасност за живота, съобщават от Окръжна болница, където е настанена.
Жената е оперирана по спешност през нощта, пишат от болницата.
Снощи шофьор на градския транспорт изгуби контрол над автобус номер 94, влезе в насрещното и удари автомобил на ул."Никола Габровски". Според наличната информация водачът е изгубил съзнание, няма провинения на пътя.
В резултат на инцидента пострадаха четирима души, включително и шофьорът на автобуса. Те са настанени в различни лечебни заведения в столицата.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг