Празнуващи в хотел в София се барикадираха и не допуснаха екипите на здравната инспекция да извършат проверка.
Случаят е от снощи, при една от проверките в София, направени в хотел в квартал „Бояна“. Там са установени много празнуващи, а част от тях са се заключили в помещението, за да не допуснат екипите на полицията и РЗИ. Друга част са опитали да избягат през различни изходи на сградата.
На няколко места в столицата полицията е извършила проверки през изминалата нощ. Съставени са актове и полицейски разпореждания.
Днес ще е третият ден, в който полицаи и здравни инспектори ще проверяват как се спазват противоепидемичните мерки в търговски центрове, фитнес зали, заведения и магазини.
"Галъп": 42% одобрение на правителството на Радев след първите 100 дни управление
Експерт: Не всеки неоторизиран достъп означава пробив на данни, но показва сериозни пропуски в киберсигурността
Електронното здравно досие: Мобилни екипи в Силистра помагат за активиране на „еЗДРАВЕ“
Затвориха за движение АМ "Тракия" край пътния възел за Велинград заради пожар
"Галъп": 42% одобрение на правителството на Радев след първите 100 дни управление
Европа продължава да е в изгарящата хватка на лятото, захлаждане се очаква в края на седмицата