Предсрочно се прекратява онлайн обучението в три области в страната, съобщават от Министерството на образованието и науката.
Още от утре, вместо от следващия понеделник, ще учат присъствено всички ученици в областите:
Всички ученици от 16 области в страната ще учат присъствено от следващия понеделник. Остават в клас децата и младежите в София-град, Стара Загора, Хасково и Разград. В училище се връщат всички във Варна, Велико Търново, Видин, Габрово, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Перник, Плевен, Пловдив, София-област, Ямбол.
В цялата страна продължават редовните занятия за най-малките от 1-ви до 4-ти клас.
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си