На Националния стадион "Васил Левски" тази вечер се играе мачът ЦСКА 1948 срещу ЦСКА - София. Противно на очакванията за около 4000 фенове, на стадиона публиката е не повече от 1000 души.
Много от феновете се струпват на групи без да спазват дистанция помежду си, особено по време на емоционалните моменти в срещата.
Силно засилено остава полицейското присъствие на мача заради противопоставянето между двете агитки.
Репортер: Мартин Гошев
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)