В една от най-големите секции в София възникна проблем с гласуването. Според жената, която се затрудни с гласуването, става въпрос за бъг в системата и затруднението беше преодоляно в рамките на 2 минути.
До този час има достатъчно хора, които идват да гласуват, но не може да се говори за струпване и опашки. Членовете на избирателната комисия написаха на дъската, че за 1 час са гласували 52 души.
Няма струпване на хора в изборната секция.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района