Да се поздравим с отпадането на мерките, но ви призоваваме да носите маски. С това се обърна от парламентарната трибуна Антон Тонев от парламентарната група на "Продължаваме промяната".
"От днес отпадат всички мерси. Можем да се поздравим. Националният план сработи. Този план ни позволи да поемем контрол над заразата и да позволим на бизнеса да работи. Познанието ни за развитие и контрола на заболяването ни позволява да живеем и работим в нормалност. От днес, ако не носим маски, няма да бъдем санкционирани. Извървяхме много стъпки към постепенно разхлабване на мерки. Предприехме законодателни промени, за да може да се вземат мерки при разпространение. Призовавам ви да носите маски. Мерките като 60 на 40 ще продължат. От днес правим решителна стъпка към връщане към нормалността. Наша отговорност е да подходим внимателно", заяви Антон Тонев от "Продължаваме промяната".
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг