Продължават километричните опашки от камиони на ГКПП „Капитан Андреево“. Днес опашката е намаляла с близо 10 км и е малко над 30 км.
От БЧК съобщиха, че ще раздават закуски и вода на шофьорите. Причината за акцията е, че те разполагат с храна за около 3-4 дни.
През вчерашния ден на граничния пункт са обработени с около 50% повече тирове. За последното денонощие през ГКПП „Капитан Андреево“ в двете посоки са преминали 1532 тира, от които 1025 на изход.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра