Нова промяна в програмата на Лудогорец се налага заради COVID-19.
Двубоят с Марибор, който по програма трябваше да се играе в неделя, 31 януари, няма да се състои заради 10 инфектирани сред футболистите и треньорския щаб на словенския отбор.
Българският шампион спешно организира нов контролен мач. Той ще е срещу Акрон Толиати, който участва във второто ниво на руския футбол.
Мачът ще бъде на 31 януари (неделя) в 17:30 местно време (16:30 българско) и ще се играе на спортен комплекс "Аркадия".
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Деян Русанов и Иван Стойнев са кандидатите на България за съдии в Общия съд на ЕС