ПСЖ спечели гостуването си на Лил в Лига 1

Пари Сен Жермен има пълен актив от 9 точки в елита на Франция.

Снимка:
09:01, 02.09.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Пари Сен Жермен победи с 3:1 като гост Лил в мач от третия кръг на Лига 1. Отборът на Луис Енрике е лидер в класирането с пълен актив от 9 точки.

Първото по-опасно положение в срещата на стадион "Пиер-Мороа" бе за домакините. Бафоде Диаките стреля в дясната греда.

Витиня откри резултата от дузпа в 33-ата минута, а 180 секунди по-късно се разписа и Брадли Баркола след асистенция на Марко Асенсио.

Едон Жегрова върна едно попадение в 78-ата минута, но възпитаниците на Бруно Женезио не успяха да възобновят равенството. Попадение на Тиаго Сантош бе отменено заради засада.

В добавеното време резервата Рандал Коло Муани оформи крайния резултата, след като намери мрежата с удар с глава.

В последната минута Джонатан Дейвид също изпрати топката в противниковата врата, но голът не бе зачетен отново поради засада.

Напрежение пред входа на ЦИК: ДПС на Доган и Новото начало на Пеевски спорят кой ще бъде пръв